פיסול קו הלסת

פיסול קו הלסת

הלסת התחתונה הינה מרכיב מרכזי בקווי המתאר בצורת הפנים. במהלך היסטוריה קשרו בין תווי הפנים ותכונותיו האישיות של האדם; קיימת טענה שתווי פנים אף מרמזים על יכולת הצלחתו בחיים.  כך לדוגמא, לסת רחבה מעוררת אסוציאציה לאופי חזק, בעל שליטה עצמית גבוהה, נדיבות והחלטיות. לציין, זוויות לסת בולטות מאפיינות לרוב גברים.

עם זאת, קו לסת מוגדר ואחיד משווה לנושאים אותו מראה צעיר, אצילי ואטרקטיבי. לכן, פיסול והדגשה של קו הלסת מבוקש הן בקרב צעירים המעוניינים במראה מושך והן בקרב מבוגרים שבמרוצת השנים קווים אלו היטשטשו.

בקליניקה של ד"ר משה שמש מבוצע אבחון כולל של פרופורציות הפנים וע"י כך מתוך ראייה אומנותית ויכולת דייקנית ללא פשרות תקבלו תוצאות מדהימות לכל הדעות בשיטות חדשניות שבארסנל הרפואה האסתטית. שילוב של חוטים עם זיזים (חוטי אפטוס, חוטי APTOS), חוטים עם קונים זעירים (חוטי סילואט, חוטי Silhouette), הזרקת חומרי מילוי טבעיים על בסיס חומצה היאלורונית והזרקת הבוטוקס/דיספורט (בוטוליניום טוקסין A) הם הכלים העיקריים בקליניקה שלנו לפיסול והדגשת קו הלסת באופן מושלם ללא צורך בניתוח.

                           הדגשה ועיצוב קו הלסת באמצעות חוטים – דר' משה שמש

הסרת סנטר כפול באמצעות חוטי אפטוס – דר' משה שמש

שאלות נפוצות:

כמה זמן אורך הטיפול ?

מתי התוצאות נראות לעין ?

זמן החלמה הנדרש ?

כמה זמן התוצאה נשמרת ?

מה אם לא ממשיכים לטיפולים נוספים ?

מהם הסיבוכים והסיכונים האפשריים ?

 

כמה זמן אורך הטיפול ?

ראשית, יש לציין שאנו לא נוהגים להקציב זמן מסוים למטופל ממניעים של מתן תשומת לב מרבית ושימת דגש על ביצוע פרפקציונסטי אך ניתן לומר כי אורך זמן הטיפול אינדיבידואלי ותלוי בסוג הטיפול ובצרכים הספציפיים של המטופל ואפשר להגדיר כי הטיפולים בקליניקה, רובם ככולם, אורכים כשעה.

 

מתי התוצאות נראות לעין ?

תוצאות ראשוניות נראות לעין – התוצאות הראשונות נראות מיד אך עדיין לא נתן להתרשם ממראה סופי עקב תופעות לוואי אפשריות כמו: נפיחויות, אדמומיות, שתפי דם ועוד.

תוצאה סופית נראית לעין – 7-14 ימים אחרי סיום הטיפול

 

זמן החלמה הנדרש ?

תחילה יש לציין, כי קיים הבדל באורך ההחלמה בין השיטות הטיפוליות.

בטיפול באמצעות הזרקת חומצה ההיאלורונית זמן החלמה קצר – 3-5 ימים. ניתן לשוב ליום פעילות שוטף מיד לאחר הטיפול. מידי פעם עלולים להופיע כתמי שתפי דם, במידה ויתרחשו הם ייעלמו במהלך שבוע-שבועיים, כמובן שהתהליך ההעלמות אינדיבידואלי. כעיקרון, ניתן לחזור לעבודה מיד לאחר הטיפול אך יש לקחת בחשבון את התופעות שצוינו לעיל.

בטיפול באמצעות חוטי האפטוס (או חוטי סילואט) זמן ההחלמה יכול להיות ארוך יותר. ניתן לשוב ליום פעילות שוטף לאחר זמן מנוחה של כחצי שעה – שעה, אך אין מן הנמנע כי יהיו שטפי דם ונפיחויות, אסימטרית הפנים, עוות פני העור (כפלים עקב עודפי העור לאחר המתיחה) באזור הטיפול. תופעות הלוואי הללו נעלמות כליל לאחר שבוע עד שבועיים.

 

כמה זמן התוצאה נשמרת ?

משך זמן שתוצאות הטיפול נשמרות – עד 9-12 חודשים או יותר לפי מצבו ההתחלתי של העור והיסטוריית הטיפולים (אם מדובר בטיפול ראשון או אם נעשו בעבר טיפולים ומשך התקופה בין הטיפולים).

 

מה אם לא ממשיכים לטיפולים נוספים ?

במידה ולא מתחזקים את תוצאות הטיפול עם טיפולים תקופתיים לפי המלצה, המצב חוזר למצב ההתחלתי, כמובן עם שינויי ההתבגרות הטבעיים. אומנם יש לציין, שהטיפולים משפרים איכות העור ע"י הפעלה והאצת המנגנונים הפנימיים של יצור הקולגן ועוד ולכן העור עדיין ייראה צעיר יותר בהשוואה לעור שלא מטופל בכלל.

 

מהם הסיבוכים והסיכונים האפשריים ?

כאב, נפיחות, אי-נוחות, עקצוץ ושטפי דם. לאחר ההזרקה עלולה להופיע נפיחות ותגובת רגישות יתר. תופעות אילו חולפות מעצמן תוך מספר שבועות.

כמו כן,  קיימים סיבוכים נדירים אפשריים לרבות: זיהום באזור המוזרק, שינוי בצורת הלחי, משיכה של השפה למטה, אסימטריה בין שני צדי הפנים, שינוי צבע (התכהות או התבהרות) קבוע או זמני בעור, הופעת גושים שבדרך כלל נעלמים לאחר זמן אולם עלולים להיות קבועים, התפתחות של תגובה אלרגית בדרגות שונות לחומר המוזרק או לחומר ההרדמה המקומית.   

צרו קשר לפרטים נוספים

    טיפולי חומצה היאלורונית

    האומנות שברפואה האסתטית

    קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11, טלפון: 054-5724883

    Start typing and press Enter to search