העלמת סנטר כפול

העלמת הסנטר כפול בהזרקות כבר מזמן הייתם מתפטרים מסנטר כפול אם רק הייתם יכולים… אז עכשיו אפשר ואכן קיים פתרון מובטח להסרת סנטר כפול ללא סכין ניתוח וניתן לומר שכמעט אחת ולתמיד.
לאחרונה קיבלו את אישור ה FDA (ארגון פדרלי אמריקאי לאישורים על תרופות ומאכלים) ואירגונים ארופאים  חומרים ממיסי שומן אשר מוזרקים אל תוך רקמת השומן התת עורי ע"י מחט דקדקן ומעלימים לגמרי סנטר כפול.
בנוסף, באמצעות השדרוג של חוטי תפירה רגילים שעושים בהם שימוש בכירורגיה כמעט כמאה שנה, פותחו חוטי אפטוס (חוטים עם זיזים, חוטי APTOS) וחוטי סילואט (חוטים עם קונים זעירים, חוטי Silhouette), אשר הם בעצם מאפשרים העלמת סנטר כפול ופיסול של קו הלסת באופן מושלם. בקליניקה של ד"ר משה שמש תהנו מעיצוב ופיסול של קו לסת אידאלי באמצעות שיטות חדשניות של הרפואה האסתטית ללא ניתוח שמבוצע בסטנדרטים גבוהים ללא פשרה ומבוסס על ראיה אומנותית ומיומנות גבוהה.                                       הסרת סנטר כפול באמצעות חוטי אפטוס שאלות נפוצות: מהו הליך טיפול של הסרת הסנטר כפול ? מהם החומרים להמסת השומן ? כמה זמן אורך הטיפול ? מתי התוצאות נראות לעין ? זמן החלמה הנדרש ? כמה זמן התוצאה נשמרת ? מה אם לא ממשיכים לטיפולים נוספים ? מהם הסיבוכים והסיכונים האפשריים ?   מהו הליך טיפול של הסרת הסנטר כפול ? הליך הטיפול של העלמת סנטר כפול מאוד אינדיבידואלי ותלוי במספר גורמים כמו: גיל, כמות השומן המרכיב את הסנטר הכפול ועוד. לכן, בפגישת יעוץ ראשונית תקבע תוכנית טיפול אישית. באופן כללי, הטיפול יעשה רק בהזרקות חומרים ממיסי שומן או לחלופין באמצעות חוטים או בשילוב של שניהם. טיפול באמצעות הזרקת חומרים ממיסי שומן מבוצע כסדרת מפגשים. שוב, מספר המפגשים מותנה בגורמים שהוזכרו לעיל, אך בד"כ, מדובר על סדרה של 5-10 הזרקות בתדירות של פעם ב 3 שבועות. המשך טיפול באמצעות שילוב של חוטים יקבע לפי צורך. טיפול באמצעות החוטים מבוצע במפגש אחד עם תוצאה ראשונית באופן מידי. תוצאה סופית נראית לעין של הטיפול – 7-14 ימים אחרי סיום הטיפול.  

מהם חומרים להמסת שומן ?

  • פוספטידיל כולין (דרמהיל, Dermaheal LL).
  • חומר הקרוי KYBELLA אשר מצוי בגופנו באופן טבעי כמרכיב של מיץ המרה ותפקידו פירוק שומנים.

להדגיש, לחומרים הללו תוצאות מרהיבות שנראות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון.   כמה זמן אורך הטיפול ? ראשית, יש לציין שאנו לא נוהגים להקציב זמן מסוים למטופל ממניעים של מתן תשומת לב מרבית ושימת דגש על ביצוע פרפקציונסטי אך ניתן לומר כי אורך זמן הטיפול אינדיבידואלי ותלוי בסוג הטיפול ובצרכים הספציפיים של המטופל ואפשר להגדיר כי הטיפולים בקליניקה, רובם ככולם, אורכים כשעה.   מתי התוצאות נראות לעין ? שוב, תלוי בשיטת הטיפול. תוצאות הטיפול בהזרקת החומרים ממיסי שומן הן הדרגתיות מטיפול לטיפול. בנוגע לטיפול באמצעות החוטים: תוצאות ראשוניות נראות לעין – התוצאות הראשונות נראות מיד אך עדיין לא נתן להתרשם ממראה סופי עקב תופעות לוואי אפשריות כמו: נפיחויות, אדמומיות, שתפי דם ועוד. תוצאה סופית נראית לעין – 7-14 ימים אחרי סיום הטיפול   זמן החלמה הנדרש ? תחילה יש לציין, כי קיים הבדל באורך ההחלמה בין השיטות הטיפוליות. בטיפול באמצעות הזרקת חומרים ממיסי שומן זמן החלמה קצר – 3-5 ימים. ניתן לשוב ליום פעילות שוטף מיד לאחר הטיפול. מידי פעם עלולים להופיע כתמי שתפי דם, במידה ויתרחשו הם ייעלמו במהלך שבוע-שבועיים, כמובן שהתהליך ההעלמות אינדיבידואלי. כעיקרון, ניתן לחזור לעבודה מיד לאחר הטיפול אך יש לקחת בחשבון את התופעות שצוינו לעיל. בטיפול באמצעות חוטי האפטוס (או חוטי סילואט) זמן ההחלמה יכול להיות ארוך יותר. ניתן לשוב ליום פעילות שוטף לאחר זמן מנוחה של כחצי שעה – שעה, אך אין מן הנמנע כי יהיו שטפי דם ונפיחויות, אסימטרית הפנים, עוות פני העור (כפלים עקב עודפי העור לאחר המתיחה) באזור הטיפול. תופעות הלוואי הללו נעלמות כליל לאחר שבוע עד שבועיים.   כמה זמן התוצאה נשמרת ? תוצאה של היעלמות שומן במרבית המקרים קבועה. במידה ואדם עובר תהליך השמנה, השומן הצטבר במקומות אחרים ולא באלו שהחומר הוזרק. בנוגע לטיפול באמצעות החוטים: משך זמן שתוצאות הטיפול נשמרות – עד 9-12 חודשים או יותר לפי מצבו ההתחלתי של העור והיסטוריית הטיפולים (אם מדובר בטיפול ראשון או אם נעשו בעבר טיפולים ומשך התקופה בין הטיפולים).   מה אם לא ממשיכים לטיפולים נוספים ? תוצאה של היעלמות שומן במרבית המקרים קבועה. במידה ואדם עובר תהליך השמנה, השומן הצטבר במקומות אחרים ולא באלו שהחומר הוזרק. בנוגע לטיפול באמצעות החוטים: במידה ולא מתחזקים את תוצאות הטיפול עם טיפולים תקופתיים לפי המלצה, המצב חוזר למצב ההתחלתי, כמובן עם שינויי ההתבגרות הטבעיים. אומנם יש לציין, שהטיפולים משפרים איכות העור ע"י הפעלה והאצת המנגנונים הפנימיים של יצור הקולגן ועוד ולכן העור עדיין ייראה צעיר יותר בהשוואה לעור שלא מטופל בכלל.   מהם הסיבוכים והסיכונים האפשריים ? כאב, נפיחות, אי-נוחות, עקצוץ ושטפי דם. לאחר ההזרקה עלולה להופיע נפיחות ותגובת רגישות יתר. תופעות אילו חולפות מעצמן תוך מספר שבועות. כמו כן,  קיימים סיבוכים נדירים אפשריים לרבות: זיהום באזור המוזרק, שינוי בצורת הלחי, משיכה של השפה למטה, אסימטריה בין שני צדי הפנים, שינוי צבע (התכהות או התבהרות) קבוע או זמני בעור, הופעת גושים שבדרך כלל נעלמים לאחר זמן אולם עלולים להיות קבועים, התפתחות של תגובה אלרגית בדרגות שונות לחומר המוזרק או לחומר ההרדמה המקומית.

צרו קשר לפרטים נוספים

    האומנות שברפואה האסתטית

    קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11, קומה 3

    Start typing and press Enter to search