פיסול עצם הלחי

עצם הלחי

לפי מחקרים בפסיכולוגיה, בעיני גברים בהתייחס למראה האישה קיימת משמעות לעצמות הלחי בדרוג שני מיד אחרי השפתיים. לפי תווי הפנים אנחנו "קוראים" בן אדם ברמת התת מודע – נשים הנושאות עצמות לחיים גבוהות השרו לכל אורך ההיסטוריה בסובבים אותן תחושה של צעירות, רעננות, אצילות, אריסטוקרטיות, סקסיות וכל זה מרמזים על יכולת למתן המשך דור בריא.

ככל שמדובר במודל היופי , לא רק צורת תווי הפנים אלא גם היחסים בניהם הם אשר בונים קווים וזוויות מסוימים ומשווים לפנים פרופורציות נכונות. כך למשל, קו הדומה לאות הלטינית "S" מוכר כי OGEE CURVE הוצע ע"י כירורג פלסטיקאי אמריקאי ד"ר אוסקר רמירז, ומצייר את עצם הלחי האידאלי.

כמו כל איבר בגופנו, צורת עצמות הלחיים היא תוצאה של נוסחה אתנו-גנטית שבה משתנה הגיל משחק תפקיד לא מבוטל. לכן, התייחסות להן כמרכיב משמעותי במראה הפנים שלנו רלוונטית תמיד תוך כדי התפתחות המודעות העצמית.

כיום, עצמות לחי אידאליות כבר אינן בגדר חלום וניתן להשיגן במספר שיטות ניתוחיות ולא ניתוחיות. בעשור האחרון פיסול עצמות הלחי פופולרי ביותר עם צבירת התאוצה בפיתוח של חומרי מילוי טבעיים על בסיס חומצה היאלורונית וחוטים עם זיזים ומיקרו-קונים (חוטי אפטוס, חוטי סילואט) אשר מקלים על ההחלטה לביצוע השינוי המיוחל ללא כל צורך בהליך הניתוחי עם הסיכונים הכרוכים בו.

בקליניקה של ד"ר משה שמש תוכלו למצוא מענה אומנותי ובלתי מתפשר עם תוצאות ללא דופי. פיסול עצם הלחי ללא ניתוח אשר נעשה באמצעות השילוב של חוטי אפטוס, חוטי סילואט והזרקת חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית הינו בין המבוקשים בקרב לקוחותינו מהסיבה שאנו שומרים תמיד על קו טבעי מהוקצע וסימטרי.

שאלות נפוצות:

כמה זמן אורך הטיפול ?

מתי התוצאות נראות לעין ?

זמן החלמה הנדרש ?

כמה זמן התוצאה נשמרת ?

מה אם לא ממשיכים לטיפולים נוספים ?

מהם הסיבוכים והסיכונים האפשריים ?

 

כמה זמן אורך הטיפול ?

ראשית, יש לציין שאנו לא נוהגים להקציב זמן מסוים למטופל ממניעים של מתן תשומת לב מרבית ושימת דגש על ביצוע פרפקציונסטי אך ניתן לומר כי אורך זמן הטיפול אינדיבידואלי ותלוי בסוג הטיפול ובצרכים הספציפיים של המטופל ואפשר להגדיר כי הטיפולים בקליניקה, רובם ככולם, אורכים כשעה.

 

מתי התוצאות נראות לעין ?

תוצאות ראשוניות נראות לעין – התוצאות הראשונות נראות מיד אך עדיין לא נתן להתרשם ממראה סופי עקב תופעות לוואי אפשריות כמו: נפיחויות, אדמומיות, שתפי דם ועוד.

תוצאה סופית נראית לעין – 7-14 ימים אחרי סיום הטיפול

 

זמן החלמה הנדרש ?

תחילה יש לציין, כי קיים הבדל באורך ההחלמה בין השיטות הטיפוליות.

בטיפול באמצעות הזרקת חומצה ההיאלורונית זמן החלמה קצר – 3-5 ימים. ניתן לשוב ליום פעילות שוטף מיד לאחר הטיפול. מידי פעם עלולים להופיע כתמי שתפי דם, במידה ויתרחשו הם ייעלמו במהלך שבוע-שבועיים, כמובן שהתהליך ההעלמות אינדיבידואלי. כעיקרון, ניתן לחזור לעבודה מיד לאחר הטיפול אך יש לקחת בחשבון את התופעות שצוינו לעיל.

בטיפול באמצעות חוטי האפטוס (או חוטי סילואט) זמן ההחלמה יכול להיות ארוך יותר. ניתן לשוב ליום פעילות שוטף לאחר זמן מנוחה של כחצי שעה – שעה, אך אין מן הנמנע כי יהיו שטפי דם ונפיחויות, אסימטרית הפנים, עוות פני העור (כפלים עקב עודפי העור לאחר המתיחה) באזור הטיפול. תופעות הלוואי הללו נעלמות כליל לאחר שבוע עד שבועיים.

 

כמה זמן התוצאה נשמרת ?

משך זמן שתוצאות הטיפול נשמרות – עד 9-12 חודשים או יותר לפי מצבו ההתחלתי של העור והיסטוריית הטיפולים (אם מדובר בטיפול ראשון או אם נעשו בעבר טיפולים ומשך התקופה בין הטיפולים).

 

מה אם לא ממשיכים לטיפולים נוספים ?

במידה ולא מתחזקים את תוצאות הטיפול עם טיפולים תקופתיים לפי המלצה, המצב חוזר למצב ההתחלתי, כמובן עם שינויי ההתבגרות הטבעיים. אומנם יש לציין, שהטיפולים משפרים איכות העור ע"י הפעלה והאצת המנגנונים הפנימיים של יצור הקולגן ועוד ולכן העור עדיין ייראה צעיר יותר בהשוואה לעור שלא מטופל בכלל.

 

מהם הסיבוכים והסיכונים האפשריים ?

כאב, נפיחות, אי-נוחות, עקצוץ ושטפי דם. לאחר ההזרקה עלולה להופיע נפיחות ותגובת רגישות יתר. תופעות אילו חולפות מעצמן תוך מספר שבועות

כמו כן,  קיימים סיבוכים נדירים אפשריים לרבות: זיהום באזור המוזרק, שינוי בצורת הלחי, משיכה של השפה למטה, אסימטריה בין שני צדי הפנים, שינוי צבע (התכהות או התבהרות) קבוע או זמני בעור, הופעת גושים שבדרך כלל נעלמים לאחר זמן אולם עלולים להיות קבועים, התפתחות של תגובה אלרגית בדרגות שונות לחומר המוזרק או לחומר ההרדמה המקומית.

צרו קשר לפרטים נוספים

    טיפולי חומצה היאלורונית

    האומנות שברפואה האסתטית

    קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11, טלפון: 054-5724883

    Start typing and press Enter to search