פיסול אף

פיסול אף

הפנים הינם איבר מרכזי וראשוני במפגש בינאישי והם משדרים המון ואף מעידים במקרים מסוימים על אופיינו, והאף הינו מרכז הפנים. רבים האנשים שמעוניינים לבצע שינוי באיבר זה שהינו מרכזי ומשפיע על הנראות אך חוששים מסכין המנתחים.

תקופת הנערות המוקדמת (גילאי ההתבגרות) הינה תקופה של מודעות גבוהה למראה חיצוני לצד פיתוח תודעה לגבי נושאים רבים ככלל. המודעות הזו כשהמתבגר לא שלם עם המראה שלו מסיבות כאלה או אחרות יכולה להוביל לתסכול פנימי ואף יותר מכך. כך גם לגבי גילאים מאוחרים יותר.

מראה חיצוני אינו העיקר אך הוא בהחלט מהווה חלק בלתי נפרד ככרטיס הביקור שלנו לעולם החיצון, החוצץ ביננו לסביבה באינטראקציה ראשונית וגם לאחריה.

כבר בהודו העתיקה לפני כ 3000 שנה חכמי תורת האיורוודה עסקו בניתוחי האף. עד לפני עשור לא הייתה קיימת אלטרנטיבה אחרת לשיטה הניתוחית.

העשור האחרון הביא עמו חלופה לניתוחים והיא שיטת פיסול הפנים – פיתוח חדשני אשר מעניק פתרון אפקטיבי לשיפור הנראות של איברים בפנים באמצעות הזרקת חומר מילוי שהינו טבעי לחלוטין ומצוי בגופינו שנקרא חומצה היאלורונית. בשיטה זו ניתן להשיג תוצאה טבעית, הרמונית ואסתטית באופן מידי ללא כל סיכון או סיבוך שעלולים להתלוות להליך ניתוחי. לאחר הטיפול תתכן אדמומיות ונפיחות באיזור המטופל שלאחר מספר ימים יעברו כלא היו.

נקודת המוצא של הגישה הטיפולית בקליניקה של ד"ר משה שמש היא אומנותית והיא כוללת מתן פיתרון לאסימטריה, פגמים ושקעים ברמת דיוק אבסולוטית וכל זה בהליך קצר ופשוט. הרופא מתאים את מראה האף לקווי המתאר של הפנים והפרופורציות שלו.

שאלות נפוצות:

מתי התוצאות נראות לעין ?

זמן החלמה הנדרש ?

כמה זמן התוצאה נשמרת ?

מה אם לא ממשיכים לטיפולים נוספים ?

מהם הסיבוכים והסיכונים האפשריים ?

 

מתי התוצאות נראות לעין ?

תוצאות ראשוניות נראות לעין – התוצאות הראשונות נראות מיד אך עדיין לא נתן להתרשם ממראה סופי עקב תופעות לוואי אפשריות כמו: נפיחויות, אדמומיות, שתפי דם ועוד.

תוצאה סופית נראית לעין – 7-14 ימים אחרי סיום הטיפול

זמן החלמה הנדרש ?

זמן החלמה קצר – 3-5 ימים. מידי פעם עלולים להופיע כתמי שתפי דם, במידה ויתרחשו הם ייעלמו במהלך שבוע-שבועיים, כמובן שהתהליך ההעלמות אינדיבידואלי. כעיקרון, ניתן לחזור לעבודה מיד לאחר הטיפול אך יש לקחת בחשבון את התופעות שצוינו לעיל.

כמה זמן התוצאה נשמרת ?

משך זמן שתוצאות הטיפול נשמרות – עד 9-12 חודשים או יותר לפי מצבו ההתחלתי של העור והיסטוריית הטיפולים (אם מדובר בטיפול ראשון או אם נעשו בעבר טיפולים ומשך התקופה בין הטיפולים).

מה אם לא ממשיכים לטיפולים נוספים ?

במידה ולא מתחזקים את תוצאות הטיפול עם טיפולים תקופתיים לפי המלצה, המצב חוזר למצב ההתחלתי, כמובן עם שינוי התבגרות הטבעית.

מהם הסיבוכים והסיכונים האפשריים ?

כאב, נפיחות, אי-נוחות, עקצוץ ושטפי דם. לאחר ההזרקה עלולה להופיע נפיחות ותגובת רגישות יתר. תופעות אילו חולפות מעצמן תוך מספר שבועות.

כמו כן,  קיימים סיבוכים נדירים אפשריים לרבות: זיהום באזור המוזרק, אסימטריה בין שני צדי הפנים, שינוי צבע (התכהות או התבהרות) קבוע או זמני בעור, הופעת גושים שבדרך כלל נעלמים לאחר זמן אולם עלולים להיות קבועים, התפתחות של תגובה אלרגית בדרגות שונות לחומר המוזרק או לחומר ההרדמה המקומית.

צרו קשר לפרטים נוספים

    טיפולי חומצה היאלורונית

    האומנות שברפואה האסתטית

    קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11, טלפון: 054-5724883

    Start typing and press Enter to search