עיבוי ופיסול שפתיים

עיבוי ועיצוב שפתיים
המחקרים מוכיחים שקיים אידיאל יופי אובייקטיבי שהינו אוניברסלי בכל גזע ואתנוס בכל מקום על כדור הארץ ובשלושת אלפים השנים האחרונות של ההיסטוריה אנושית לא ערערו על מודל זה.
בכתבים העתיקים בכל התרבויות נתנו משמעות אלוהית ליופי הפיזי וכן היו מדגישים אותו בתיאורים של אלים, מלכים וגיבורים אנושיים.
אין צורך לשכנע כמה משקל יש לשפתיים במכלול היופי של האדם
. השפתיים הינן כלי תקשורת במובן הישיר של המילה, וגם ברמה הפסיכו-הורמונלית הן מכוונות את הסובבים אותנו לתדרי חושים מסוימים. לא במקרה מקובל על הדגשה ועיצוב השפתיים עם שפתונים ומיניהם גם בין השבטים הנידחים באפריקה או ביערות האמזונס.
בעולם הציבילי שלנו לקחו צעד אחד קדימה את המודל וכיום ניתן לפסל שפתיים עפ"י כל הקריטריונים של אסתטיקת הפנים.
לאור הפופולריות של הנושא התחום עבר אבולוציה מהירה מניתוחים פלסטיים והזרקת חומרים אינרטים לגוף (סיליקון ודומה) עד למקובל ביותר כיום – עיבוי ועיצוב שפתיים ללא ניתוח באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, עם תוצאות מרחיקות לכת.
בפיסול שפתיים מעבר למתן נפח ישנה חשיבות יתרה להדגשת הקונטור (מתאר) של השפתיים לעצוב הצורה המושלמת.
עם זאת, קשת קופידון, צדי השפתיים, הינם חלק בלתי נפרד במראה הכולל שאנו מנסים להשיג בעיצוב שפתיים. קשת קופידון (פילטרום) – הינו קימור באמצע השפה העליונה ונקרא כך ע"י היוונים בגלל הצורה אשר דומה לקשת קופידון – נשק נשי מועדף שעל פי האמונה היוונית גברים לא עמדו בפניו.
צדי שפתיים מורמות משדרות צעירות, שמחת חיים, אצילות ואריסטוקרטיות מנגד כשהן צונחות הפנים מקבלות מראה עצוב ומבוגר.
הזרקת חומצה היאלורונית והזרקת בוטוקס/דיספורט (בוטוליניום טוקסין), חוטי אפטוס (חוטים עם זיזים, APTOS), וחוטי סילואט (חוטים עם מיקרו קונים, Silhouette) הנן השילוב קסום שנותן פתרון מלא לניתוח עם כל ההשלכות הכרוכות בו. בקליניקה שלנו אומנות ומיומנות הן הסוד ההצלחה ביצירה של שפתיים יפות ונחשקות, חושניות עם דגש על מראה טבעי.
    שאלות נפוצות: מתי התוצאות נראות לעין ? זמן החלמה הנדרש ? כמה זמן התוצאה נשמרת ? מה אם לא ממשיכים לטיפולים נוספים ? מהם הסיבוכים והסיכונים האפשריים ?     מתי התוצאות נראות לעין ? תוצאות ראשוניות נראות לעין – התוצאות הראשונות נראות מיד אך עדיין לא נתן להתרשם ממראה סופי עקב תופעות לוואי אפשריות כמו: נפיחויות, אדמומיות, שתפי דם ועוד. תוצאה סופית נראית לעין – 7-14 ימים אחרי סיום הטיפול זמן החלמה הנדרש ? זמן החלמה קצר – 3-5 ימים. מידי פעם עלולים להופיע כתמי שתפי דם, במידה ויתרחשו הם ייעלמו במהלך שבוע-שבועיים, כמובן שהתהליך ההעלמות אינדיבידואלי. כעיקרון, ניתן לחזור לעבודה מיד לאחר הטיפול אך יש לקחת בחשבון את התופעות שצוינו לעיל.
כמה זמן התוצאה נשמרת ? משך זמן שתוצאות הטיפול נשמרות – עד 9-12 חודשים או יותר לפי מצבו ההתחלתי של העור והיסטוריית הטיפולים (אם מדובר בטיפול ראשון או אם נעשו בעבר טיפולים ומשך התקופה בין הטיפולים).
מה אם לא ממשיכים לטיפולים נוספים ? במידה ולא מתחזקים את תוצאות הטיפול עם טיפולים תקופתיים לפי המלצה, המצב חוזר למצב ההתחלתי, כמובן עם שינוי התבגרות הטבעית.
מהם הסיבוכים והסיכונים האפשריים ? כאב, נפיחות, אי-נוחות, עקצוץ ושטפי דם. לאחר ההזרקה עלולה להופיע נפיחות ותגובת רגישות יתר. תופעות אילו חולפות מעצמן תוך מספר שבועות. כמו כן,  קיימים סיבוכים נדירים אפשריים לרבות: זיהום באזור המוזרק, אסימטריה בין שני צדי הפנים, שינוי צבע (התכהות או התבהרות) קבוע או זמני בעור, הופעת גושים שבדרך כלל נעלמים לאחר זמן אולם עלולים להיות קבועים, התפתחות של תגובה אלרגית בדרגות שונות לחומר המוזרק או לחומר ההרדמה המקומית.

צרי קשר לפרטים נוספים

    טיפולי חומצה היאלורונית

    האומנות שברפואה האסתטית

    קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11, טלפון: 054-5724883

    Start typing and press Enter to search