מזו-חוטים

מיצוק עור באמצעות מזו-חוטים
מזו- חוטים הם חוטים נספגים העשויים מאותו חומר פולידיוקסנון (polydioxanone) שממנו מורכבים גם החוטים המשמשים בכירורגית הלב וכלי הדם מזה כ 15 שנים.
מזו- חוטים הם פיתוח חדשני ברפואה האסתטית לשימור העור בריא. מעניין שהמלכה קליאופטרה השתמשה לראשונה בהיסטוריה בחוטי זהב כטיפול להחלקת הקמטים. חוטי הזהב הינם חוטי מזו בדורינו- והם מונח חדש בתחום האסתטיקה.
כתהליך טבעי, במהלך ההתבגרות מתרחשים שינויים רבים בעור כגון איבוד חלבוני הקולגן והאלסטין, חומצה היאלורונית, יובש, שומן תת עורי ועוד וכתוצאה מכך העור נעשה רפוי, פחות גמיש, מקומט ונפול. כמובן, תכונות גנטיות ומאפייני  חיים אישיים, כמו תנאים סביבתיים, תזונה, פעילות גופנית והרגלים הם משתנים עיקריים במשוואה של התבגרות העור
הטיפול נעשה ע"י החדרת חוטי המזו- בשכבות התת עוריות באופן מסוים אשר יוצר רשת תלת ממדית הגורמת  לסטימולציה של המטבוליזם בעור וייצור וריבוי של אותם החומרים הביו-אקטיביים ומיקרו-מבנים העוריים כמו קולגן, אלסטין, כלי דם חדשים ועוד אשר אבדו במהלך השנים. כך, באמצעות השתלת המזו- חוטים בדרמיס (Dermis – שכבה האמצעית בעור) אנחנו משחזרים את "שלד" העור בצורת רשת אשר משמשת את העור בדומה לשלד רשתות הפלדה בבניין.
החדרת המזו- חוטים היא טיפול ייחודי לחידוש מרקם העור, מיצוק העור והעלמת הקמטוטים קטנים באזורים השונים בגוף – בפנים, בצוואר, במחשוף, בחזה ועוד
.
חשוב לציין, מיצוק עור באמצעות חוטי מזו- הינו טיפול לא רק לשיפור העור במצב הנוכחי אלא תוצאותיו נשמרות לאורך זמן ומשמעותן העיקרית – מניעה של נפילת העור בעתיד ע"י השפעת הגרוויטציה. בעיקרון, טיפול בחוטי מזו- ביחד עם טיפולי ביורוויטליזציה ומזותרפיה הם הארדקור הטיפולי בתת תחום של רפואה האסתטית אשר אחראי על שיקום ושימור של העור בריא.
יש לזכור, עור בריא תורם ליופי ומעניק לבעליו מראה מושך.   בקליניקה של ד"ר משה שמש הטיפולים למיצוק העור באמצעות המזו- חוטים מתבצעים בשיטות בלעדיות וייחודיות אשר פותחו ע"י ד"ר שמש משה
.    שאלות נפוצות:
מהו הליך טיפול החדרת מזו- חוטים
? האם מהלך הטיפול במזו- חוטים כרוך בכאב ?
למי מתאים טיפול באמצעות חוטי המזו- ?
באילו אזורים מומלץ לעשות את טיפול השתלת המזו- חוטים ?
מהן תוצאות טיפול החדרת חוטי המזו- ?
כמה זמן התוצאות של טיפול במזו- חוטים נשמרות ?
מה קורה עם הזמן לחוטים שהוחדרו לעור ?
האם קיימים סיכונים וסיבוכים לטיפול בחוטי מזו- ?
למה בכלל טיפול בחוטי מזו- חיוני ? 
האם מומלץ שילוב של מזו- חוטים עם טיפולים אסתטיים אחרים ?  
מהו הליך טיפול החדרת מזו- חוטים
? יחסית, הליך הטיפול במזו- חוטים פשוט ומהיר – מתבצע תחת הרדמה מקומית ע"י משחה והזרקת הלידוקיין (אזרקיין); משך הטיפול מחצי שעה עד שעה ותלוי באזור הטיפול, בכמות המחטים שצריך להשתיל וכמובן, באישיותו של המטופל.
האם מהלך הטיפול במזו- חוטים כרוך בכאב ?
הטיפול במזו- חוטים מתבצע תחת הרדמה מקומית ע"י משחה והזרקת הלידוקיין (אזרקיין) ולכן לא כרוך בכאבים.
למי מתאים טיפול באמצעות חוטי המזו- 
?

הטיפול באמצעות המזו- חוטים מתאים לנשים וגברים כאחד בעלי מודעות לבריאות העור ואסתטיקה. גיל התחלת הטיפול בהחדרת המזו חוטים הנו מאד אינדיבידואלי אך באופן כללי מומלץ לעשותו מגיל 35-40 ומעלה. בגילאים המוקדמים משמעות הטיפול בחוטי מזו בעיקר מניעתית ובגילאים מאוחרים יותר הטיפול מכוון לשיקום העור הבריא ושימורו.
באילו אזורים מומלץ לעשות את טיפול השתלת המזו- חוטים ?
טיפול מיצוק העור באמצעות חוטי מזו- חיוני באזורים השונים בגוף – בפנים, בצוואר, במחשוף, בחזה ועוד.
מהן תוצאות טיפול החדרת החוטי מזו- ?
החדרת המזו- חוטים
בצורת רשת תלת ממדית היא טיפול ייחודי לחידוש מרקם העור, מיצוק העור והעלמת קמטוטים קטנים באזורים השונים בגוף. התוצאות הראשונות של הטיפול בחוטי מזו נראות לעין – אחרי 6-8 שבועות, אך יש לזכור שלטיפול ישנו תוצאות ארוכות טווח ע"י כך הוא גורם הפעלה של המטבוליזם לייצור הקולגן, אלסטין, כלי דם חדשים ועוד עם בניית שלד רשתי לעור. חשוב לציין, מיצוק העור באמצעות חוטי מזו- הוא הטיפול לא רק לשיפור העור במצב הנוכחי אלה תוצאותיו נשמרות לאורך זמן ומשמעותן העיקרית – מניעה של נפילת העור בעתיד ע"י השפעת הגרוויטציה.
כמה זמן התוצאות של הטיפול במזו- חוטים נשמרות ?
תוצאותיו של הטיפול למיצוק עור באמצעות חוטי מזו- נשמרות לאורך השנים ומשמעות העיקרית של הטיפול – מניעה של נפילת העור בעתיד ע"י השפעת הגרוויטציה. עם זאת מומלץ לעבור טיפולים תחזוקתיים כל 3-5 שנים, כמובן לפי גישה אינדיבידואלית.
מה קורה עם הזמן לחוטים שהוחדרו לעור ?
חוטי המזו- שהוחדרו לעור נספגים תוך 8 חודשים ובמקומם נשארת רשת אשר מורכבת ע"י חומרים ביואקטיביים מיקרו-מבנים של העור – קולגן, אלסטין, כלי דם חדשים, שנוצרו כתוצאה מהטיפול.
האם קיימים סיכונים וסיבוכים לטיפול בחוטי מזו- ?
הסיכויים לסיכונים לטיפול במזו- חוטים הם מינימליים בידיים מקצועיות ומנוסות. לכן, ההמלצה – טרם החלטת הטיפול אצל רופא מסוים לבחור ולבחון את הרופא המטפל.
למה בכלל טיפול בחוטי מזו- חיוני ?
בעיקרון, טיפול בחוטי מזו- ביחד עם טיפולי ביורוויטליזציה ומזותרפיה הם הארדקור הטיפולי בתת תחום של רפואה האסתטית אשר אחראי על שיקום ושימור של העור בריא ומשמעותו – מניעה של נפילת העור בעתיד ע"י השפעת הגרוויטציה. כך גם נמנע מהצורך בניתוח להרמת פנים או מתיחת עור הצוואר ועוד. האם מומלץ שילוב של מזו- חוטים עם טיפולים אסתטיים אחרים ? לא שרק מומלץ אלא גם רצוי שילובו של הטיפול בחוטי מזו- עם טיפולים ביורוויטליזציה, מזותרפיה, מילוים בחומצה היאלורונית וטיפולי הרמה ומתיחת העור ע"י חוטים משוננים עם זיזים או מיקרו קונים. כפי שציינו מעלה, טיפול החדרת המזו- חוטים הוא הטיפול בבניית היסודות לעור שכל טיפול המשך אחריו מעצים את תוצאותיו.

צרו קשר לפרטים נוספים

    טיפולי הצערת העור

    טיפולי חוטים

    האומנות שברפואה האסתטית

    קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11, קומה 3

    Start typing and press Enter to search