הרמה ועיצוב הגבות

הרמת גבה

הגבות משקפות בצורה האמיתית ביותר את ההבעות שלנו (כעס, פליאה ועוד), הן זזות ומשתנות מרגע לרגע, מבטאות את תחושותינו ללא מילים ומדגישות את סגנונו האישי של כל אחד ואחת. גבות שאינן מעוצבות נכון ייצרו הבעת פנים משונה וחסרת פרופורציה וישוו לפנים מראה לא טבעי, ואילו גבות המעוצבות נכון יכולות "לתקן" את מבנה העיניים והפנים, להבליט את האיברים היפים, ומנגד להסתיר ולטשטש פגמים.

ע"י חוטים עם זיזים (חוטי אפטוס, חוטי APTOS או חוטים עם קונים זעירים (חוטי סילואט, חוטי Silhouette) וכמו כן הזרקת הבוטוקס/דיספורט, ניתן לחולל שינוי דרמטי בצורת הגבות ולעצב אותן באופן מושלם ללא ניתוח אם זה לצורך יצירת מראה אידאלי או כטיפול אנטי אייג'ינג.

אצלנו בקליניקה תוכלו לקבל את אותו מראה מיוחל שעומד בסטנדרטיים אוניברסליים של יופי הפנים.

                                   הרמת גבה באמצעות חוטי אפטוס – דר' משה שמש

שאלות נפוצות:

למי מתאים הטיפול ?

אז למה דווקא חוטי APTOS ?

כמה זמן אורך הטיפול ?

כמה זמן החלמה ?

מתיי התוצאות נראית לעין ?

כמה זמן התוצאה מחזיקה?

מה קורה אם לא ממשיכים תחזוקה לאחר הטיפול ?

למי מתאים הטיפול ?

ההרמה ומתיחה ע"י חוטי APTOS היא פתרון מושלם לעיצוב הגוף שהבעיה היא ברפיון ונפילת העור עקב התהליכים הפיזיולוגים המתרחשים כחלק בלתי נפרד ממצבים שונים. לכן הטיפול מתאים לכל אחד עם נפילה משמעותית של גבות ועפעפיים ששיטות הטיפוליות לא ניתוחיות אחרות ככל הניראה לא יתנו מענה מושלם.
כמו כן, הטיפול מיועד לצעירות וצעירים שמעונינים לעצב גבה באופן יותר פרופורציונלי לפי כללי היופי המקובלים ומתאימה לפנים באופן אינדיבידואלי.

אז למה דווקא חוטי APTOS ?

הייחודיות בחוטי APTOS באה לידי ביטוי ב:

 1. הרכב החומרים של החוט – פוליפרופילן, קפרולק וחומצה לקטית – משמש מזה עשרות שנים את תחום הכירורגיה ככלל כחוטי תפירה חזקים במיוחד, ללא כל דווח על תגובה אלרגית או סיבוך אחר. יתר על כן, החומצה הלקטית הינה חומר טבעי שמצוי בגופנו כחלק מתהליך המטבוליזם; והשימוש בה לצורכי טיפולי אנטי-אייג'נג של העור ככלל וכחלק המרכיב את חוטי אפטוס (APTOS) בפרט, מיועד להמריץ את חידושו ומיצוקו הטבעי של העור. מתוך כך, חוטי APTOS מאטים את תהליך ההזדקנות שבאופן מעשי גורם להתמשכות אפקט הטיפול גם לאחר שהחוטים נספגו.
 2. חדשנות הננו-טכנולוגיה אפשרה בעידן המודרני לייצר את חוטי ה APTOS שהייחודיות בהם היא שחוטים אלה חלקים בתחילה והופכים בצורתם למבנה משונן; מבנה זה של החוטים יוצר מתיחה והרמה אבסולוטית של העור ללא צורך בהליך ניתוחי. פני השטח המשונן של חוטי האפטוס (APTOS) הנו הגורם לאחיזה של הרקמה התת עורית אשר מאפשר את אפקט ההרמה והמתיחה של העור תוך כדי משיכתו של החוט. זה בעצם הפלא שהפך את חוטי אפטוס לתחליף מועדף לניתוחים של הרמה ומתיחת העור.
 3. פיתוח נוסף של טכנולוגיית APTOS מאפשר לראשונה בתולדות הרפואה האסתטית שמירה על הבעת פנים ומימיקה טבעית ללא מבט "מסכה" הידוע לאחר הטיפולים האסתטיים.
 4. היתרון המובהק בטיפול חוטי אפטוס (APTOS) שתוצאותיו ממושכות יחסית (1-2 שנים) מחד, אך מאידך עקב העובדה שהטיפול אינו קבוע ניתנת הזדמנות התאמה ע"י טיפול נוסף לשינוים טבעיים של העור כחלק בלתי נפרד של תהליך האייג'ינג שמתרחש ברבות השנים. לעומת זאת, בניתוחים או טיפולים אחרים עם שתלים קבועים שתוצאותיהן גם טובות ומשביעות רצון בתחילה, הנראות של המטופל פחות עונה על הציפיות עם התבגרות לאור רפיון, דקיקות העור והחלשות השרירים. לכן קיימת הכרחיות מסוימת בהתערבות נוספת כלשהי שהינה בעייתית יותר עד בלתי ניתנת ליישום בגין הצלקות והשתלים הקיימים. עם זאת, בטיפול עם חוטי אפטוס המשך התחזוקה האסתטית נתון לשיקול המטופל ובמידה והמטופל לא מעוניין בטיפולים נוספים השיפור במראה עדיין ייראה לעין ותהליך ההתבגרות הטבעי יימשך מנקודה זו ואילך.
 5. החוטים הללו מהווים תחליף לניתוח שהינו פולשני, ארוך ואף דורש זמן החלמה. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית עובדה זו הופכת את הטיפול לנטול כאב.

 

כמה זמן אורך הטיפול ?

ראשית, יש לציין שאנו לא נוהגים להקציב זמן מסוים למטופל ממניעים של מתן תשומת לב מירבית ושימת דגש על ביצוע פרפקציונסטי אך ניתן לומר כי אורך זמן הטיפול אינדיבידואלי ותלוי בסוג הטיפול ובצרכים הספציפיים של המטופל ואפשר להגדיר כי הטיפולים בקליניקה, רובם ככולם, אורכים עד שעה.


כמה זמן החלמה ?

בטיפול באמצעות חוטי האפטוס זמן ההחלמה קצר וניתן לשוב ליום פעילות שוטף לאחר זמן מנוחה של כחצי שעה – שעה, אך אין מן הנמנע כי יהיו שטפי דם ונפיחויות, אסימטרית הפנים, עוות פני העור (כפלים עקב עודפי העור לאחר המתיחה) באזור הטיפול. תופעות הלוואי הללו נעלמות כליל לאחר שבוע עד שבועיים.

 

מתי התוצאות נראית לעין ?

התוצאה של הטיפול נראית לעין באופן מידי אך עקב נפיחות הרקמות בשלב זה השינוי הצפוי והתוצאה הסופית יתבטאו כשבועיים-חודש לאחר הטיפול ללא כל סימנים או צלקות.

 

כמה זמן התוצאה מחזיקה?

התוצאה תמשך לפי סוג החוט, כלומר חוטי ®АPTOS surgical מאפשרים תוצאות ממושכות של 4-5 שנים תלוי בגיל והאיבר המטופל, לעומת זאת חוטי ®APTOS Light Lift נספגים לאחר שנה ולכן לאחר פרק זמן של 1.5-2 שנים יש צורך בחידוש הטיפול. בחירת סוג החוט תיעשה בהתאם לצרכים האישיים של המטופל.

 

מה קורה אם לא ממשיכים תחזוקה לאחר הטיפול ?

במידה ולא ממשיכים בטיפולי החזקה, לאחר זמן מה המצב חוזר לקדמותו אך עקב החייאת התהליכים  המטבוליים לאור החדרת החומרים הביואקטיבים, עדיין מראה העור טוב יותר מהמצב הבסיסי שהיה בתחילת הטיפולים.

 

צרי קשר לפרטים נוספים

  טיפולי הצערת העור

  טיפולי חוטים

  האומנות שברפואה האסתטית

  קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11, קומה 3

  Start typing and press Enter to search