ביורוויטליזציה (טיפול ערפד)

ביורוויטליזציה

תוחלת החיים של בני האדם הולכת ועולה, כתוצאה מהתפתחות הרפואה המודרנית אנשים חיים זמן רב יותר ושמים דגש על איכות חיים טובה יותר. כחלק מהרצון להרגיש טוב ולהראות צעירים ישנה עלייה במודעות לאסתטיקה וטיפוח, מתוך כך גדל הצורך בפיתוח של מוצרים לטיפוח והאטת תהליך ההזדקנות שאינם חודרניים ופולשניים, כשההליך הינו פשוט ואינו דורש זמן רב וזהו המוצר שאנו עושים בו שימוש מתוך אמונה שזוהי הבשורה העכשווית בכל תחום האסתטיקה הרפואית.

ההתבגרות בגיל משמעותה היא שינוי בתהליך חילופי חומרים בגוף האדם ובפרט בעור. המילה האחרונה בתחום האנטי אייג'נג של העור הינה החדרה ישירה לתוך העור של חומרים ביואקטיבים הקיימים בעור באופן טבעי ונעלמים בתהליך ההתבגרות.

טיפול ביורוויטליזציה הינה למעשה פיתוח ביו-רפואי חדשני אשר מאפשר החדרת חומרים ביו-אקטיביים לשכבות שונות בעור שבעקבות תהליך ההתבגרות נוצר מחסור בהם. פעולת ההחדרה הישירה של חומרים פעילים בעור נותנת יתרון בלתי תחרותי לשיטת ה ביורוויטליזציה לעומת טיפולים קוסמטיים אחרים המצויים עד כה. הטיפול יוצר מחד תוצאה מידית עקב החדרת החומרים החיוניים ומאידך תהליך חילוף החומרים משוחזר והעור מחזיר תכונות נעורים מתמשכות שמתבטאות במיצוק, העלמת קמטים, ברק, הבהרה, חיוניות, רעננות והגברת מידת האלסטיות עד כי הוא הופך זוהר. בנוסף לכך ומעל הכל, החשיבות העיקרית של טיפול הביורוויטליזציה היא בשימור ושיחזור בריאות העור. בעצם, אם שואלים מה קדם למה הביצה או התרנגולת – עור בריא כתוצאה של טיפול הביורווטליזציה הוא היוצר את  האפקט האסתטי של מראה העור.

ביורוויטליזציה פועלת בשלושה מישורים:

 1. החזרת נפחים הודות לשימוש בחומצה היאלרונית,
 2. מחד, החומצה ההיאלורונית עצמה פועלת בשל ייחודיות תכונותיה החיוניות ומאידך היא מעוררת את מנגנוני האנטי אייג'ינג הטבעיים של העור וע"י כך נוצר "אפקט פוטושופ" במראה הפנים.
 3. שיטת הטיפול בדקירות האיזור, באמצעות מחטים הדקיקות, וטכניקת הדקירה מסייעת בהגברת מטבוליזם וייצור הקולגן באזור באופן טבעי.

החומרים המשמשים לטיפול הביורוויטליזציה הינם חומר שמה חומצה הילארונית, המצוי בגוף האדם באופן טבעי אשר מזינות את העור. במהלך ההתבגרות עקב שינוים בתהליך המטבוליזם והשפעות סביבתיות (כמו קרני שמש וכו') נוצר מחסור בחומצה הילארונית והעור מאבד מהחיוניות שלו. ההחדרה של חומצה ההילארונית אל תוך העור באופן ישיר יוצר מחד תוצאה מידית ומאידך שחזור תהליך חילופי החומרים מעניק לעור אפקט מופלא של מילוי, כך שנוסף על החלקת העור והבוהק שהוא מקבל, מתקבל אפקט של החזרת נפחים אל רקמות השריר המדולדלות ונדמה כי האזור עבר מעין מתיחה.

בקליניקה של ד"ר משה שמש תהינו מטיפול מסור ואפקטיבי התואם את צרכיו של כל מטופל לשימור עור בריא, אסתטי ומראה פנים מושך בכל גיל.

 שאלות נפוצות:

מהו הליך טיפול הביורוויטליזציה ?

למי מתאים טיפול הביורוויטליזציה ?

באילו אזורים מומלץ לעשות את טיפול הביורוויטליזציה ?

מהן תוצאות טיפול הביורוויטליזציה ?

 

מהו הליך טיפול הביורוויטליזציה ?

מומלץ לעשות סדרה בת שלוש טיפולים לפחות, אך כבר אחרי טיפול אחד בלבד יהיה שיפור משמעותי ומידי בנראות העור ותחושתו. ההמלצה היא לעבור את הטיפול פעמיים בשנה לשימור ומניעה. בכל מקרה החשיפה אל השמש לאחר הטיפול הינה אסורה לחלוטין.

 

למי מתאים הטיפול ביורוויטליזציה ?

הטיפול ביורוויטליזציה מתאים לנשים וגברים כאחד בעלי מודעות לאסתטיקה שמעוניינים לשמור על מראה צעיר ורענן. גיל התחלת הטיפול הנו מאד אינדיבידואלי אך באופן כללי מומלץ לעשותו מגיל 25 ומעלה (בגילאים המוקדמים לשם טיפול מניעתי).

 

באילו אזורים מומלץ לעשות את טיפול הביורוויטליזציה ?

ניתן לעבור את טיפול הביורוויטליזציה בפנים, באזורי המחשוף, הצוואר וכפות הידיים.

 

מהן תוצאות טיפול הביורוויטליזציה ?

כתוצאה מהטיפול ניתן להבחין כבר לאחר ההזרקה הראשונה כי העור המקומט והרפוי בתחילה ניראה מלא חיות, בהיר, רענן וזוהר; מחזיר אלסטיות ומיצוק. עם זאת, מומלץ לעשות סדרה בת שלוש הזרקות לפחות. התוצאה הסופית אחרי כל הזרקה תראה לעין בין 3-7 ימים.

התוצאה לאחר טיפול הביורוויטליזציה נשארת לתקופה בין 6 ל 12 חודשים.

ההמלצה היא לעבור את הטיפול פעמיים בשנה לשימור ומניעה. לציין, תוצאות הטיפול מצטברות, משמע אפקטים של כל טיפול משליכים ונמשכים לאורך זמן, ולכן כל טיפול נוסף יתבטא בתוצאות טובות יותר מקודמיו.                                                                                      

יש לציין, מיד בתום הטיפול עלולות להופיע על העור תופעות לוואי קלות דוגמת אדמומיות, שטפי דם או נפיחות באזור ההזרקה.

צרי קשר לפרטים נוספים

  טיפולי הצערת העור

  טיפולי חוטים

  האומנות שברפואה האסתטית

  קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11, קומה 3

  Start typing and press Enter to search