הרמת ומתיחת עור הבטן

הרמה ומתיחת עור הבטן

במהלך ולאחר כל תהליך נפלא של הריון ולידה אישה צעירה עוברת הסתגלות למצב חדש לה לגמרי אם זה ברמה סוציו-פסיכולוגית, הן ברמה פיזיולוגית וחיצונית וכמובן, שינוייםפיזיים שהינם דרמטייםיותר אחרי כל פעם. עור רפוי באזור הבטןהוא אחד מתופעות הלוואי שרבות מנסות להיפטר ממנו בכל מיני שיטות שעולם הרפואה והספורט מציעים. עם אותה בעיה מתמודדים אנשים לאחר הרזייה מהירה, או מבוגרים/ות כתוצאה מתהליך ההתבגרות.

כיום חוטים משוננים (חוטים עם זיזים) אשר פותחו ע"י חברת אפטוס(חוטי APTOS) נותנים פתרון מידי ומדהים ללא צורך בהליך הניתוחי. הרמת הבטן ללא ניתוח באמצעות חוטי האפטוס הפך פופולרי בקרב צעירות ומבוגרות כאחד כפרוצדורה יעילה, פשוטה ולא מסוכנת.

פגישת יעוץ בקליניקה של ד"ר משה שמש יכולה להוביל אתכן להגשמת חלומותיכן ולהתגאות בעור בטן מוצק ויפה.

                     הרמה ומתיחה של העור בבטן באמצעות חוטי אפטוס – דר' משה שמש

שאלות נפוצות:

למי מתאים הטיפול ?

אז למה דווקא חוטי APTOS ?

כמה זמן אורך הטיפול ?

כמה זמן החלמה ?

מתיי התוצאות נראית לעין ?

כמה זמן התוצאה מחזיקה?

מה קורה אם לא ממשיכים תחזוקה לאחר הטיפול ?

 

 

למי מתאים הטיפול?

ההרמה ומתיחה ע"י חוטי APTOS היא פתרון מושלם לעיצוב הגוף שהבעיה היא ברפיון ונפילת העור עקב התהליכים הפיזיולוגים המתרחשים כחלק בלתי נפרד ממצבים שונים. לכן הטיפול מתאים כאחד,

  • לצעירות במקרים של חזה נופל מסיבות הגנטיות, לאחר הריון והנקה או לאחר הרזייה;
  • למבוגרות – עקב עיבוד הנפח ואלסטיות עור בגין התהליכים פיזיולוגים של ההתבגרות.

 

אז למה דווקא חוטי APTOS ?

הייחודיות בחוטי APTOS באה לידי ביטוי ב:

  1. הרכב החומרים של החוט –פוליפרופילן, קפרולקוחומצה לקטית – משמש מזה עשרות שנים את תחום הכירורגיה ככלל כחוטי תפירה חזקים במיוחד, ללא כל דווח על תגובה אלרגית או סיבוך אחר. יתר על כן, החומצה הלקטיתהינה חומר טבעי שמצוי בגופנו כחלק מתהליך המטבוליזם; והשימוש בה לצורכי טיפולי אנטי-אייג'נגשל העור ככלל וכחלק המרכיב את חוטי אפטוס (APTOS) בפרט, מיועד להמריץ את חידושו ומיצוקו הטבעי של העור. מתוך כך, חוטי APTOSמאטים את תהליך ההזדקנות שבאופן מעשי גורם להתמשכות אפקט הטיפול גם לאחר שהחוטים נספגו.
  2. חדשנות הננו-טכנולוגיה אפשרה בעידן המודרני לייצר את חוטי ה APTOS שהייחודיות בהם היא שחוטים אלה חלקים בתחילה והופכים בצורתם למבנה משונן; מבנה זה של החוטים יוצר מתיחה והרמה אבסולוטית של העור ללא צורך בהליך ניתוחי. פני השטח המשונן של חוטי האפטוס (APTOS) הנו הגורם לאחיזה של הרקמה התת עורית אשר מאפשר את אפקט ההרמה והמתיחה של העור תוך כדי משיכתו של החוט. זה בעצם הפלא שהפך את חוטי אפטוס לתחליף מועדף לניתוחים של הרמה ומתיחת העור.
  3. פיתוח נוסף של טכנולוגיית APTOS מאפשר לראשונה בתולדות הרפואה האסתטית שמירה על הבעת פנים ומימיקה טבעית ללא מבט "מסכה" הידוע לאחר הטיפולים האסתטיים.
  4. היתרון המובהק בטיפול חוטי אפטוס (APTOS) שתוצאותיו ממושכות יחסית (1-2 שנים) מחד, אך מאידך עקב העובדה שהטיפול אינו קבוע ניתנת הזדמנות התאמה ע"י טיפול נוסף לשינוים טבעיים של העור כחלק בלתי נפרד של תהליך האייג'ינג שמתרחש ברבות השנים. לעומת זאת, בניתוחים או טיפולים אחרים עם שתלים קבועים שתוצאותיהן גם טובות ומשביעות רצון בתחילה, הנראות של המטופל פחות עונה על הציפיות עם התבגרות לאור רפיון, דקיקות העור והחלשות השרירים. לכן קיימת הכרחיות מסוימת בהתערבות נוספת כלשהי שהינה בעייתית יותר עד בלתי ניתנת ליישום בגין הצלקות והשתלים הקיימים. עם זאת, בטיפול עם חוטי אפטוס המשך התחזוקה האסתטית נתון לשיקול המטופל ובמידה והמטופל לא מעוניין בטיפולים נוספים השיפור במראה עדיין ייראה לעין ותהליך ההתבגרות הטבעי יימשך מנקודה זו ואילך.
  5. החוטים הללו מהווים תחליף לניתוח שהינו פולשני, ארוך ואף דורש זמן החלמה. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית עובדה זו הופכת את הטיפול לנטול כאב.

 

כמה זמן אורך הטיפול ?

ראשית, יש לציין שאנו לא נוהגים להקציב זמן מסוים למטופל ממניעים של מתן תשומת לב מירבית ושימת דגש על ביצוע פרפקציונסטי אך ניתן לומר כי אורך זמן הטיפול אינדיבידואלי ותלוי בסוג הטיפול ובצרכים הספציפיים של המטופל ואפשר להגדיר כי הטיפולים בקליניקה, רובם ככולם, אורכים עד שעה.

 

כמה זמן החלמה ?

בטיפול באמצעות חוטי האפטוס זמן ההחלמה קצרוניתן לשוב ליום פעילות שוטף לאחר זמן מנוחה של כחצי שעה – שעה, אך אין מן הנמנע כי יהיו שטפי דם ונפיחויות, אסימטרית הפנים, עוות פני העור (כפלים עקב עודפי העור לאחר המתיחה) באזור הטיפול. תופעות הלוואי הללו נעלמות כליל לאחר שבוע עד שבועיים.

 

מתי התוצאות נראית לעין ?

התוצאה של הטיפול נראית לעין באופן מידי אך עקב נפיחות הרקמות בשלב זה השינוי הצפוי והתוצאה הסופית יתבטאו כשבועיים-חודש לאחר הטיפול ללא כל סימנים או צלקות.


כמה זמן התוצאה מחזיקה?

התוצאה תמשך לפי סוג החוט, כלומר חוטי ®АPTOS surgical מאפשרים תוצאות ממושכות של 4-5 שנים תלוי בגיל והאיבר המטופל, לעומת זאת חוטי ®APTOS Light Lift נספגים לאחר שנה ולכן לאחר פרק זמן של 1.5-2 שנים יש צורך בחידוש הטיפול. בחירת סוג החוט תיעשה בהתאם לצרכים האישיים של המטופל.


מה קורה אם לא ממשיכים תחזוקה לאחר הטיפול ?

במידה ולא ממשיכים בטיפולי החזקה, לאחר זמן מה המצב חוזר לקדמותו אך עקב החייאת התהליכים  המטבוליים לאור החדרת החומרים הביואקטיבים, עדיין מראה העור טוב יותר מהמצב הבסיסי שהיה בתחילת הטיפולים.

 

טיפולי הצערת העור

טיפולי חוטים

האומנות שברפואה האסתטית

קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11, קומה 3

צור קשר

    Start typing and press Enter to search