העלמת קמטים סביב העיניים

קמטים סביב העיניים
קמטים סביב העיניים הידועים בכינויים 'רגלי עורב' או 'קווי חיוך', הם קמטים סביב העין אשר בדרך כלל מתחילים להופיע מהזווית החיצונית של העין כבר בגיל יחסית צעיר, 30-40 ומתעמקים ומתארכים כלפי חוץ עם הזמן.
קמטים סביב העניים נוצרים מהבעות פנים שונות, בעיקר מחיוך וצחוק אך מכיוון שהעור סביב העניים מאוד דק ועדין, השפעתם של המנגנונים כלליים אחרים של התבגרות העור כמו איבוד חלבוני קולגן, אלסטין, חומצה היאלורונית, יובש ועוד משמעותיים גם הם. כל אלו כמובן כרוכים במאפייני המטבוליזם האינדיבידואלים כמו גם בפאן החיים וההרגלים – חשיפה לקרני השמש, עישון ועוד. לציין, השמש גורמת גם למימיקה הגנתית לעניים עם כיווץ השריר מסביב העין (Orbicularis Oculi m.) לכן למניעת קמטים סביב העניים חיוני להפחית בחשיפה לשמש ולהשתמש במשקפי שמש.  קמטים בפנים חרצו את גורלנו בעבר אך כיום קיימים חידושים מהפכניים בתחום האנטי-איג'ינג אשר הדיחו לגמרי הצידה את האיום שבהתבגרות. בטיפולים פשוטים כמו הזרקת בוטוליניום טוקסין – בוטוקס / דיספורט, הזרקת חומצה היאלורונית ניתן להעלים קמטים סביב העניים  באופן בטוח ללא כל סיכון או סיבוך.
בקליניקה שלנו תמצאו בית חם עם מקצועיות ושיטות טיפוליות מהמתקדמות בעולם לצד שימוש בחומרים מהחברות המובילות בתבל, יחס אישי ממבט ראיה אומנותית – שילובם הוא אבן היסוד וסוד ההצלחה של ד"ר משה שמש.

צרי קשר לפרטים נוספים

    טיפולי הבוטוקס

    האומנות שברפואה האסתטית

    קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11, טלפון: 054-5724883

    Start typing and press Enter to search