העלמת קמטים בין הגבות

העלמת קמטים בין הגבות
אנו לעיתים שמחים, מאושרים, חושבים, כועסים, דואגים, מאוכזבים, עצובים – ואת כל התחושות האמוציונליות הללו אנו מעבירים דרך הבעות הפנים.
כל היופי בזה – הבעות זה אנחנו…   אך במוקדם או במאוחר, כמעט כל אחד מאתנו מתמודד עם היווצרות קמטי הבעה, בניהם קמטים בין הגבות שמופיעים כבר בגילאים צעירים במיוחד באזורים שמשיים כמו מדינתנו.
וכאן ההמלצה למניעת הקמטים בין הגבות: להימנע מחשיפה לשמש, להשתמש במשקפיי שמש, להקפיד על פעילות גופנית, איכות חיים טובה יותר, תזונה נכונה וטיפולים קוסמטיים סדירים לשימור עור בריא.
לעיתים השרירים האחראים על היווצרות קמטים בין הגבות מאוד מפותחים במיוחד בקרב הגברים ולכן עם הזמן הקמטים בין הגבות נעשים עמוקים יותר עד כדי היווצרות של חריצים – הקמטים העמוקים ביותר עם הרס הממברנה הבסיסית של העור (Basement Membrane Zone of Skin). מסר חיובי מבטיח – כיום ניתן להעלים קמטים בין הגבות באופן מושלם שהליך הטיפול פשוט ומהיר ללא כל סיכון. באמצעות הזרקת הבוטוליניום טוקסיןבוטוקס / דיספורט משיגים החלקת קמטים בין הגבות ומראה צעיר ומאושר. מידי פעם, במקרים קשים של חריצים, לאחר טיפול בקמטים בין הגבות בהזרקת הבוטוקס / דיספורט, במקום הקמטים עדיין נשארים פסים עדינים בין הגבות ובמצח למרות שתנועת ההבעה בין הגבות כבר אינה קיימת. לציין, טיפול בהם קשה באופן יחסי אך אפשרי ע"י מילוי באמצעות החומצה היאלורונית ובמידה והפסים עקשניים ועדיין מפריעים, ניתן להפטר מהם באמצעות טיפולי פילינג רפואי עמוק וטיפולי לייזר. הזרקת הבוטוקס / דיספורט להעלמת הקמטים במצח ולהעלמת הקמטים בין הגבות היא פתרון נפלא עם תוצאות משביעות רצון בפשטות, מיידיות וללא סיכונים.
בקליניקה של ד" משה שמש תמצאו את הטיפול הטוב ביותר להחלקת קמטים בין הגבות אשר מותאם אינדיבידואלית וכמובן ליחס אישי.

צרי קשר לפרטים נוספים

    טיפולי הבוטוקס

    האומנות שברפואה האסתטית

    קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11טלפון: 054-5724883

    Start typing and press Enter to search