אודות

ד"ר משה שמש

ד"ר משה שמש MD.PhD., מאומן ברפואה האסתטית, לרבות בפיסול פנים וגוף. ד"ר שמש מביא לתחום הרפואה האסתטית נסיון של 23 שנים בביצוע פעולות כירורגיות עדינות ומורכבות במסגרת ניתוחים נוירוכירורגים ועבודה מחקרית בתחום מדעי המוח. המטופלות של ד"ר שמש נהנות מהנסיון ומהמיומנות הכירורגית שצבר במשך שנים רבות אותה הוא מיישם מדי יום בתחום הטיפולים ברפואה אסתטית.

טיפולים שהינם מעשה ידי אמן

לאורך כל שנות פעילותו, ד"ר משה שמש שם לעצמו למטרה להעניק למטופליו מגוון פתרונות ברמה גבוהה תוך  מתן דגש רב על הטכניקות, השיטות והחומרים בהם הוא עושה שימוש. התוצאה – פיסול פנים וגוף במראה טבעי וזאת מבלי להתפשר על הקדשת תשומת לב יתרה לכל הפרטים, עד לרמת הפרט הקטן ביותר ועל מתן יחס אישי.

בנוסף, עובד ד"ר שמש עם מיטב הציוד המתקדם בתחום, כך שביכולתו להמחיש את התוצאות הסופיות למטופליו בטרם כניסה לטיפול – ולספק להם אבחנה מקצועית וכוללת, אשר תוביל לתוצאות מיטביות המותאמות באופן אישי למבנה הפנים והגוף.

רקע מקצועי

ד"ר שמש הנו בוגר MD (תואר ברפואה) משנת 1994 ותואר PhD. (תואר שלישי) משנת 1999. בין השנים 2003 ל- 2009 עשה פוסט-דוקטורנט במרכז הרב תחומי לחקר המוח על שם לסלי וסוזן באוניברסיטת בר אילן בנושא של נוירופיזיולוגיה חישובית ואינטליגנציה מלאכותית ופרסם מאמרים רבים בתחום.

מעל 20 שנות פעולותו של ד"ר שמש במסגרת ניתוחי מוח (נוירוכירורגיה), תחום התמחות אשר דורש עדינות רבה וידי אמן ממש. ניסיונו זה, הוא שמאפשר לו לבצע טיפולים אסתטיים מורכבים מן השורה הראשונה, תוך שהוא מפעיל שיקול דעת מקצועי ומפגין מיומנות רבה בכל טיפול וטיפול.

ד"ר משה שמש עבר את הכשרתו בטיפולים באמצעות חוטי אפטוס תחת הנחייתו של ממציא החוטים ומייסד השיטה. שאיפתו של ד"ר שמש הייתה במקורה אדריכלות, אך דברים קרו אחרת והוא החליט בסופו של דבר ללמוד רפואה מתוך שליחות אבל זיקת האומנות נותרה בו. היכולת לצייר ולכתוב שירים טבועה בו גם היא.

אי אפשר לעצור את הזמן, אך אפשר לעכב את סממניו

אין ספק כי רובנו היינו רוצים לעצור את הזמן אילו רק היה אפשר, וליהנות מהמראה הצעיר לעוד כמה שנים טובות.

נסיונו שצבר ד"ר משה שמש במשך שנים רבות בכירורגיה עדינה ומורכבות במסגרת ניתוחים נוירוכירורגים וזיקתו הרבה לאומנות ואסתטיקה, אשר אם נסכם את עבודתו במילה אחת תהיה זו – אמנות לשמה, היא זו שמובילה לשביעות רצון רבה מצד המטופלים הפונים אליו לקבל טיפולים אסתטיים מתקדמים.

לפרטים נוספים אודות עיצוב הפנים במראה הטבעי ובפרופורציות הנכונות, צרו קשר עוד היום עם ד"ר משה שמש ותאמו פגישת ייעוץ, כי אין תחליף לידע ולניסיון של רופא מיומן ומקצועי !

13123090_515271641931340_645314890090842506_o
האומנות שברפואה האסתטית

קליניקה ראשית – תל אביב, רמת החייל: רח' הברזל 11, קומה 3

צור קשר

    Facebook / Instagram

    Start typing and press Enter to search